Kolor
Materiał
Typ źródła
Volt
Wat
ściemnialne
Pokaż
RENDL 3-fase railsysteem DARIO voor 3f. stroomrail zwart Geborsteld Messing 230V GU10 9W R13874 1
NEW
 
 
wstępny termin
28/02/2023
PLN 480,-

DARIO DO SZYNY 3-FAZ.

DUDE DO SZYNY 3-FAZ.
NEW
 
wstępny termin
30/04/2023
PLN 290,-

DUDE DO SZYNY 3-FAZ.

FOCUS 12 DO SZYNY 3-FAZ.
NEW
 
wstępny termin
30/04/2023
PLN 360,-

FOCUS 12 DO SZYNY 3-FAZ.

FOCUS 20 DO SZYNY 3-FAZ.
NEW
 
wstępny termin
30/04/2023
PLN 560,-

FOCUS 20 DO SZYNY 3-FAZ.

FOCUS 30 DO SZYNY 3-FAZ.
NEW
 
wstępny termin
30/04/2023
PLN 680,-

FOCUS 30 DO SZYNY 3-FAZ.

Systemy szynowe


- wykorzystujemy je przede wszystkim w pomieszczeniach użytkowych, w których znajdujące się produkty muszą być dobrze oświetlone. Największą zaletą systemu szynowego jest to, że jest różnorodny i fleksybilny, dlatego z łatwością dopasuje się do każdego pomieszczenia.
Za pomocą tego typu systemów możemy bez problemu oświetlić biura, butiki, showroomy, kawiarnie lub salony samochodowe.
Praktyczną zaletą jest również możliwość jego wykorzystania do różnych celów. Można go zamontować bezpośrednio na suficie lub zawiesić na różnej wysokości przy pomocy zawiesi linkowych

System szynowy jest dostępny w trzech podstawowych kolorach: w czarnym, białym lub srebrno-szarym. Pojedyńcze szyny są dostępne w trzech podstawowych rozmiarach: jeden metr, dwa metry lub trzy metry. Pojedyńcze szyny można ukształtowat wg swoich potrzeb: przyciąć, wydłużyć. System szynowy można stworzyć na miarę. Dopasowanie takiego systemu jest bardzo łatwe. Pojedyńcze szyny można uciąć zwyczajną piłą do żelaza i poradzi sobie z tym każdy elektromonter.
W pomieszczeniach użytkowych wykorzystuje się przede wszystkim tzw. szyny 3-fazowe, gdzie można sterować lampami przy użyciu trzech włączników. Wszystkie lampy nie musz świecić w tym samym czasie, ale można wybrać tylko te, które będą świeciły w danym momencie. Takie rozwiązanie pozwala nam na oświetlenie przedmiotów lub miejsc, które chcemy oświetlić oddzielnie.
W ofercie firmy Rendl znajdują się szyny Eutrac plus różnego rodzaju oprawy pasujące do szyn. Lampy mogą zmieniać swoje miejsce w szynie. W szynie można umieścić dowolną ilość opraw, dodawać lub zmniejszać ich ilość w dowolnym momencie. Umieszczenie opraw w szynie jest bardzo łatwe.
Oferujemy oprawy do szyn w różnych wersjach: reflektory, lampy wiszące, oprawy z szerokim kątem świecenia, oprawy z ostrym kątem świecenia.
Firma Rendl oferuje szeroką skalę lamp odpowiednich do szyny, w różnych wersjach i w tym najnowocześniejszym designu.Oferujemy lampy, które będą dobrane tak, aby lokal użytkowy był nie tylko dobrze oświetlony, ale również spełniał największe wymagania estetyczne.